(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...)))
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 del Arjoni.....sonazhi deshton

Shko poshtë 
AutoriMesazh
poss1cassper
poss1cassper
poss1cassper
avatar

Numri i postimeve : 10
Join date : 24/04/2009

MesazhTitulli: del Arjoni.....sonazhi deshton   Mon Apr 27, 2009 6:33 pm

kete nate eleminimi ka qen me ndryshe se herave te tjera.
Kujtojm se ne nominim ishin Arjani,Arjoni,Juna,dhe Sori.
te 4 te nominuarit jan larguar nga salloni ku ishin te gjith banoret per ne kamping aty u gjenden te 4 i pari qe shpeton qe te qendron ne shtepi ka qen Qetsori duke u ndjekur me pas nga Junida.Tashme ethet edhe emocionet ja drejtuar tek Ari dhe Ajoni te dy djemt kane deklaruar qe jan mjaft te emocionuar jan sonte.....ka vendosur vet publiku nga jasht se kush do te dal dhe ne fund.Arbana i tregoi se kush do te dal .... dhe Ari shpetoi ndersa Arjoni doli nga shtepia e me e madhe ne Shqiperi nga B.B.A.2..... lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://hkt-crew.team-talk.net
 
del Arjoni.....sonazhi deshton
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...))) :: BigBrother Albania 2 :: BigBrother Lajme-
Kërce tek: