(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...)))
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Largim i dyfisht del edhe Eltoni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
poss1cassper
poss1cassper
poss1cassper
avatar

Numri i postimeve : 10
Join date : 24/04/2009

MesazhTitulli: Largim i dyfisht del edhe Eltoni   Mon Apr 27, 2009 7:19 pm

pas largimit te Arjonit nga shtepia vajzar(Anjeza,Adela,Juna,Mimoza)kan shkuar tek akuariumi,ku ishin 5 fotot dhe emrat e djemve. ato ishin te deturuara qe secila vajz te zgjidhnin nga nj emer te djemve por ato nuk e dinin se emrat qe do zgjidhnin a do ti shpetonte nga eleminimi apo do ti qonin ne eleminim. Por nga te gjith djemt vetem Bjordi shpetoi nga eleminimi te tjert djemt shkuan ne nominim, por Arbana e therret ne dhomen e rrefimit Bjordin qe ta ves se cilen prej vajzave do ta qoj me djem ne nominim ai qoi Anjezen .Anjeza me djem't e nominuar dolen ne votim per disa min.pas disa min. erdhi zarfi i frikshm dhe Arbana e lexoi at dhe publiku kishte vendosur se nga shtepia me e madhe ne Shqipri te dilte Eltoni....... pale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://hkt-crew.team-talk.net
 
Largim i dyfisht del edhe Eltoni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...))) :: BigBrother Albania 2 :: BigBrother Lajme-
Kërce tek: