(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...)))
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si mundesh me hjek kur te ja qet Dont Send per naj program

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Si mundesh me hjek kur te ja qet Dont Send per naj program   Mon Apr 27, 2009 10:51 pm

Si mundesh me hjek kur te ja qet Dont Send per naj program


1.My Computer e klikon me te djathten e mausit properties

2.Advanced kliko

3.Pastaj shko te "Error reporting button"

4.Kliko Disable "Error reporting button"

5.Dhe në fund kliko OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si mundesh me hjek kur te ja qet Dont Send per naj program
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...))) :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: