(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...)))
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mesengjer shqip dhe vetem shqip

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Mesengjer shqip dhe vetem shqip   Mon Apr 27, 2009 11:07 pm

Si të instalohet Shqip Messenger: Hap pas hapit
Hapi i parë: Së pari ju duhet ta instaloni Windows Live Messenger rreth instalimit të këtij ju mundeni të shkoni faqen oficiale të Windows Live Messenger.

Hapi i dytë: Shkarko në kompjuterin tënd Shqip Messenger këtu .

Hapi i tretë: Kliko në Shqip Messenger.exe dhe fillo instalimin.

Ja linku ..

http://www.krenar.be/messenger/index.htm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mesengjer shqip dhe vetem shqip
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...))) :: Programe per Chat :: WL & MSN Messenger-
Kërce tek: