(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...)))
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eminem dëshiron të bashkëpunojë me Lil Wayne

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Eminem dëshiron të bashkëpunojë me Lil Wayne   Tue Apr 28, 2009 5:54 pm

Eminem dëshiron të bashkëpunojë me Lil Wayne

Ylli i rikthyer i muzikës rep, Eminem, dëshiron të incizojë një duet me Lil Wayne.
Krijuesi i hitit “The Slim Shady”, së fundi lavdëroi Lil Wayne duke thënë se ai e ka mbajtur hip-hopin gjallë gjatë pauzës së tij nga muzika, dhe ka zbuluar se është i hapur për bashkëpunim me të.

“Nuk ka pasur kohë për mua të dal dhe të realizoj bashkëpunime së fundi, pasi kam qenë shumë i mbyllur në studio. Jam i hapur për gjithçka. Ka shumë artistë në lojë dhe i respektoj, veçanërisht tash”, ka thënë Eminem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Eminem dëshiron të bashkëpunojë me Lil Wayne
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...))) :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: