(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...)))
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çfarë është e phpBB?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Çfarë është e phpBB?   Tue Apr 28, 2009 6:25 pm

Çfarë është e phpBB?

Që nga krijimi i tij në 2000, phpBB ™️ ka bërë më të përdorur gjerësisht Open Source forum zgjidhje. Ashtu si paraardhësit e tij, 3,0 phpBB ™️ "Olimp" ka një përdorim të lehtë për administrimin e panelit dhe një përdorues miqësore instalimin proces, i cili ju lejon që të ketë një forum ngritur në minuta.

Me një shumë të madhe dhe customisable sërë Karakteristikat e para e shoqëruar me një ndërfaqe në përputhje standartet, phpBB ™️ do të rritet me të, dhe të plotësojë faqen tuaj te internetit. Me miliona e instalimeve në mbarë botën, nuk është çudi phpBB ™️ është një nga mënyrat më popullore për të krijuar dhe mbështetjen e një komuniteti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Çfarë është e phpBB?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...))) :: phpBB :: phpBB Mësime-
Kërce tek: