(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...)))
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sms Dashurie

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 9:50 pm

Kush beson ne DASHURI ,nje puthje nje peshperim mos harroni se TRADHTIA e ka emrin VIKTIM...!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 9:50 pm

Po te isha yll
ti do ishe qell
Po te isha engjell
ti do ishe Zoti im
Po te isha aroma ime
po une jam njeri
e ti je dashuria ime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 9:50 pm

lere lotin tim te pikoj i qet mos me kerko ne enderr se smun te me gjesh mos me kerko me se gjithqka ka perfunduar
shko jeto i lumtur me at qe je fejuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 9:51 pm

ti fali syt nese ti i shikon ti fali duart nese ti i shtregon ta i shpirtin nese ti me perqafon tafali zemren ne' s'e me don
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 9:51 pm

te dua te dua per ty jam duke menduar shpresoj te shoh ne enderr duke me perqafuar sepse zemren un ty ta kam dhuruar.......... te dua shum....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 9:51 pm

N'qoft se Me do vetem pak mos me harro,gjithmon em kujto..Nese te dhemb zemra ashty siq ke then pse me le pse shkove pse??Te Dua dhe te enderroj Por a mund te Besoj tash kur smund te sho se u verberova..te fala gjithqka qe kisha po sja paska vleit..do te largohem e sdo te kthehem perjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 9:54 pm

Te dua o zemer,po deshe vertetoje,behu mjeke zemren time operoje.Gjaku do dali,do mblidhet ne duart e tua e pastaj do formohet fjala te dua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 9:54 pm

vendosa me ne fund tet haroj, leht sdo e kem por dot provoj.e di se ne gjakun tend dominen trathtia rend e kam te ta them por ti sdi cka esht dashuria.sdu tja di per tyme asgje, i haruar ngelesh pra se ste dua me meso nje her te dashurosh me sinqeritet pastaj lidhja jon do te jet perfekt...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 9:55 pm

Në këtë fletë të thatë

Të jetë si kujtim

Si emri im e dashur

Të jetë edhe emri im
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 9:59 pm

Kur te vije furtuna, dil nga shtepia...dhe leri pikat qe bien te te

prekin...jane puthjet e dashurise qe prej shume kohesh kam dashur te t'i jap.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 9:59 pm

Kur te vije furtuna, dil nga shtepia...dhe leri pikat qe bien te te

prekin...jane puthjet e dashurise qe prej shume kohesh kam dashur te t'i jap.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 10:00 pm

Me duaj per ate qe jam ne te vertete,
per momentet e mia te cmendurise per, diskutimet e mia shume serioze,
me duaj per sinqeritetin time, per oren time, me duaj kur te provokoj,
por mbi te gjitha me duaj sepse te dua edhe une!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 10:00 pm

Nese ti nuk do te kishe emer, do te te therrisja Dashuri, dhe nese
dashuria nuk do te kishte emer do ta therrisja me emrin tend.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 10:01 pm

Si nje gjysem cigares e hedhur ne toke

digjem ngadale tym e hi behem

pa mundur te te them qofte dhe nje fjale

e bishti mu tha se buze nuk ka me ta lage lehte

Sa do doja qe ti te me kishe djegur ngadale

se sa te digjesha vetem ashtu e shkrete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 10:01 pm

Nese kam pak fryme, thithe ti o shpirt,

nese kam pak gjak, pije ti o zemer,

nese kam nje lot, fshije ti o engjell,

nese kam nje jete, jetoe ti per mua...

merre gjithcka timen, vec lerme te te dua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 10:02 pm

Në këtë fletë të thatë

Të jetë si kujtim

Si emri im e dashur

Të jetë edhe emri im
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 10:02 pm

E kam një kuti

Me helm të zi

Nëse do të fejohesh për tjetrin

Unë do ta pi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 10:03 pm

Një nat pa gjum, mendova ti mbyll syt, por gjumi s'më merr, jasht errësira e një heshtje, e ne zemrën time kam dhimbje. A thua kam lind për të vuajtur a thua pse JETOJ ???
E dua TETOVEN e dua nje emer te dua ty me shpyrt e zemer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 10:03 pm

ter naten zemra te endron
por askun nuk te takon
dergoma nje puthje keshtu nuk te haron,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 10:04 pm

A vjen dita ne dy meu takua
a vjen dita buzt me ti shijua
a vjen dita qe te tham te dua?
A vjen ajo dit te shiqoj në sy
a vjen ajo nat ta kaloj me ty?
A vjen ajo dit unazen ta adhuroj?
un ate nuk e di
por deri sa te vjen dita
un por ty dot lotoj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 10:05 pm

Per ty e thaj dgjith detin
gris qelli, perbys planetin,
une per ty flas pa ndal
vras njeri e hy ne varr
un per ty bej gjithcka
pe kete here bej shaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 10:05 pm

Kujdes! kujdes! kjo vlen per ty
me ka ikur zemra ka ardhur tek ti
por kujdes mos i ndodh fatkeqsi
se ajo eshte e bute, shpejt ihidherohet
ajo vetem me nje puthje pajtohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 10:06 pm

I semure ndjehem tani
kam njevit qnuk dal dot
kam nje muaj qe ste shikoj
e mendja vec tek ti me ri.
S'ka doktor qe me sheron
kete gje e coj ne mendje
se ilaci i zemres time
ndodhet ne farmacine e meres tende
Hapi dyert e farmaise
se ajo me sheron mua
per ta dish e dashur
se ky ilac mban emrin

"TE DUA "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 10:06 pm

Ashtu sikurse larva behet flutur, me siguri edhe ti do te behesh engjell...eshte vetem ceshtje kohe..

2-Shpirt, cdo minute me ty eshte jete e vertete, cdo minute pa ty eshte shprese per te jetuar.

3-Duaj nese do te te duan, jeto nese do te te duan, qaj nese do te te duan, shume gjerat behen qe te na duan...por ne fund te fundit mikesha jote me e mire mbetet Vetmia!

4-Nese do te me gjuash ne zemer..shikoje mire shenjestren, aty je ti!

5- Do te pershkoj mijra bote pa gjetur kurre nje hije qe te ngjan.

6-Leri buzet e mira te takojne te tuat, syte tane sapo u takuan.

7-Do desha te isha nje pike loti qe te lindja ne syte e tu... te jetoja ne faqet e tua dhe te vdisja ne buzet e tua.

8- Ne fund te fundit nuk vlen te shpikesh "te pamunduren"...e lehte per t'u thene, e veshtire per t'u bere...kjo gje e komplikuar quhet DASHURI!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   Tue Apr 28, 2009 10:07 pm

1- Me duaj per ate qe jam ne te vertete, per momentet e mia te cmendurise per, diskutimet e mia shume serioze, me duaj per sinqeritetin time, per oren time, me duaj kur te provokoj, por mbi te gjitha me duaj sepse te dua edhe une!

2-Nje person nuk eshte i rendesishem se sa hapesire ze ne zemren tende, por per bashllekun qe ze kur nuk eshte me.


3- Ndonjehere endrrat behen realitet, por me ty, realiteti u be nje enderr.

4-Buzet tona pasionante u bashkuan me to u bashkuan dhe zemrat tona te pafajshme. lotet na rrodhen se gjetem njeri-tjetrin.

5-Nese ti nuk do te kishe emer, do te te therrisja Dashuri, dhe nese dashuria nuk do te kishte emer do ta therrisja me emrin tend.

6- Nese do te zbuloja rrugen per tek zemra jote, do te fshija cdo gjurme per te shmangur kedo qe mund te me ndiqte pas.


7-Do te mesohem me mosqenien tende, do t'u them njerezve qe "ishte fati", do te dije te shtirem e lumtur....kushedi ne do te jem ne gjendje t'i them zemres sime qe mbaroi!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sms Dashurie   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sms Dashurie
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...))) :: Poezi :: SMS Dashurie-
Kërce tek: