(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...)))
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Ta besh nje Vazjt Te Busqesh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-Dragon
b00mb3r
b00mb3r
avatar

Numri i postimeve : 139
Join date : 25/04/2009
Location : C:/

MesazhTitulli: Si Ta besh nje Vazjt Te Busqesh   Thu Apr 30, 2009 1:57 pm

Si ta besh nje vajz qe te Buzeqesh !?
*Thuaj asaj je shume e bukur...

*Shtrengo doren e saj shpesh sikur edhe per nje sekond..

*Puthe ate ne balle...

* Vendos zerin e saj si zile te coje nga gjumi...

*Thuaj asaj qe e dashuron ne cdo kohe....

*Kur ajo eshte e nevrikosur perqafoje fort dhe thuaj sesa shume do te thote ajo per ty...

*Thirre ate vogelushe ose jeta ime..

*Kendoj asaj, pa marr para sysh sa i tmerrshem eshte zery yt..

*Shkruaj asaj shkrime (ajo dashuron ato)...

*Prezanto ate tek familja dhe shoket tuaj si e fejuara jote....

* Luaj me floket e saj....

*Ulu ne park dhe vetem fol me te..

*Tregoj asaj barxaleta, tregoj asaj sikur edhe barxaleta kot fare,vetem tregoj barxaleta....

*Lere ate qe ta zere gjumi ne kraharorin tend..

* Gdhend emrat tuaj ne trungun e nje peme...

*Dhuroj asaj lule vetem sepse....

*Trajtoje ate ne mes te shokeve sic e trajton ate kur jeni vetem..

*Shikoje ate ne sy dhe buzeqesh

*Vallezo me te lehte , edhe sikur mos te kete muzike fare...

*Puth ate ne shi..

*Ne qofte se e dashuron tregoje asaj dhe mos e ler qe te ikin...

*Tregoj asaj besimin tend,respektin dhe admirimin...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Ta besh nje Vazjt Te Busqesh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
(((...Www.HkT-CreW.Team-Talk.NeT...))) :: Dashuria-
Kërce tek: